Dovolená

Re: Dovolená

Příspěvekod Edo » pon dub 12, 2021 19:01,0

V prvom rade pochválim výbornú stránku , nebol som tu cca 15 rokov a podarilo sa mi prihlásiť :shock: :mrgreen: a medzi tým som ostal verný aj mondeu . Najskôr som mal 1,8TD potom aj doteraz 2,2 TDCi . Mám aj iné autá ale mondeo mám jednoducho rád , výše 20 rokov na nich jazdím , nikdy ma tieto autá nenechali na ceste . Keď tu píšete o chorvátsku 1x som isiiel na 1,8TD bez tempomatu 20 hod .. zápchy noha na plyne zdrevenela ...ako mám 2,2 stalo sa z toho jednoúčelové chorvátske auto , pretože mám vždy aj iné auto mondeo nemá zimné gumy v zime nejazdilo nikdy a používam ho len na diaľnice a preto je v top stave plná výbava ghia . Chcel som ho predať ale bolo mi ho ľúto pri 185t/km prvá závada kontolka žhavenia ...vybral som vstreky na kontrolu do servisu komplet 4x ko .. dal som urobiť repas ale origo nie čínu a auto ide ako nové .
Vypustil som filter a z neho vyšla čierna káva sajracht - tankujem vždy iba na značkových pumpách +vif .. filter mal bolo 10 t/km...čo za hnoj to davajú na pumpách ...
Meňte filter s každou výmenou oleja ...olej mením vždy po 10 t km..na 2,2som najazdil 100t/km bez jedinej závady iba vymenené bz platničky gumy a náplne , fantastické auto ...
Mondeo 1,8 TD 1994
Mondeo 2,2 TDCi 2005 Ghia
Edo
*
*

Předchozí

Zpět na Kavárna - technické dotazy sem nepište!!!