Nedoporučené firmy a servisy

Autorizovaný servis okolo Brna

Příspěvekod vozgrunt » stř bře 22, 2006 12:29,0

jojo
Naposledy upravil vozgrunt dne stř led 24, 2007 13:49,0, celkově upraveno 3
focus
vozgrunt
*
*

Temposervis Brno

Příspěvekod Ivoš » čtv dub 27, 2006 12:56,0

V pondělí 24.4.2006 jsem navštívil Temposervis Brno a po doplnění klimatizace jsem dnes poslal e-mail jejich provoznímu řediteli, který zveřejňuji níže.

text dopisu:
Vážený pane řediteli,

v pondělí 24. dubna 2006 jsem navštívil Vaši provozovnu v Brně u Hornbachu s požadavkem doplnění klimatizace ve svém voze Ford Mondeo a po absolvování tohoto servisního úkonu mi to nedá, abych Vám nenapsal.

Přišel jsem za přijímacím technikem Vaší provozovny (Andrýsek Radek) a sdělil jsem, že mi nefunguje klimatizace a že ji chci doplnit a vydezinfikovat. Po ujištění, jestli mě mohou ten den přijmout, byl přivolán technik ze servisu, který se šel v mé přítomnosti podívat, zda má klimatizace v mém voze dva vývody pro plnění a zda je možné tento úkon u Vás provést. Vše bylo v pořádku a tak jsem mu předal klíče od vozu a šel jsem vyplnit zakázkový list (3466002235). Upozornil jsem pana Andrýska, že bych výše uvedené úkony rád realizoval v rámci Vaší akce na klimatizace. Ten po hledání v letácích řekl, že o žádné podobné akci neví a pokračoval ve vyplňování ZL. Nemohl jsem si vzpomenout na registrační značku mého vozu a malý TP jsem měl v autě (v té chvíli již na dílně) a tak figuruji na ZL jako "Nespecifikovaný zákazník". Popis zakázky je "Plnění klima. Čištění klima". Osobně nerozumím uvedené předběžné ceně, kdy je jednou napsána cena s DPH 2300Kč a podruhé 2500Kč. ZL jsem podepsal a kopii jsem dostal. Při odchodu od přepážky jsem si všiml, že je zde umístěn počítač pro zákazníky s přístupem na internet a tak jsem Vašemu technikovi ještě ukázal na Vašich stránkách výše zmíněnou akci (Čistý vzduch za 395,- Kč (od 09/04/2006 - do 15/09/2006)).

Šel jsem se podívat do Hornbachu (orava měla trvat asi jednu hodinu) a při cestě kolem garáží jsem v jedné z nich viděl své auto a tak jsem se technika zeptal, co zjistil. Bylo mi řečeno, že z okruhu odsál asi 160 gramů chladícího média, provedl vakuování při kterém zjistil, že okruh těsní a naplnil znovu chladící médium a po nastartování auta vyzkoušel funkci klimatizace - kompresor sepl, klima chladí. Dále mi sdělil, že tento úkon bude ale muset zopakovat, protože mu došla bomba s chladícím médiem a že potom ještě prohlédne chladící okruh brýlemi pro vyloučení úniku.

Po této informaci jsem odešel za nákupy a vrátil jsem se po cca 40 minutách. Při příchodu jsem viděl, že mé auto již stojí na parkovišti před servisem a tak jsem rovnou zamířil za přijimacím technikem. Zeptal jsem se, jestli je oprava již hotova a můžu zaplatit. Ten mi odvětil, že neví (na což jsem mu sdělil, že auto už je před servisem na parkovišti) a že se jde zeptat. Po návratu pan Andrýsek zjistil, že auto je již hotové a klíče se ZL mu leží na stole (je fakt že mu těchto klíčů a ZL na stole leželo tolik, že jsem se divil jak dokáže klíče k ZL přiřazovat - zvlašť jak tomu bylo v mém případě, kdy na ZL není specifikován ani typ vozidla - a jsem rád že jsem dostal zpět své auto, po předchozí otázce "Jsou to Vaše klíče?").

Na zakázkovém listu byla od servisního technika rukou napsána poznámka "dezinfekce a doplnění", když jsem si toho všiml, tak jsem se zeptal, kolik plynu mi bylo doplněno, opět odpověď - nevím jdu se zeptat. Po návratu mi bylo sděleno, že 850 gramů a já se ptal dál - jestli to je již bez toho, co se odsálo (dle mých informací se totiž to, co se odsaje, recykluje a vrací zpět ), bylo mi řečeno, že to, co se odsálo, již nešlo použít a tudíž že celá náplň je "nová". Vzhledem k tomu, že se mi celá záležitost zdála podivná, zavolal jsem známému (což byl Mikki a tímto mu děkuji), který mi sdělil přesnou gramáž určenou pro můj typ vozidla (kdybych měl v tu chvíli už klíče od auta, tak bych si to vyčetl na štítku v motorovém prostoru pod kapotou), je to 750gr. S touto informací jsem se vrátil za panem Andrýskem, který mi sdělil, že celková cena je (nevím už přesně) cca 2100 Kč. Načež jsem se ho zeptal, jak je možné že, do klimatizace mi dali 850 gr média, když jeho předepsané množství je 750gr. Po chvilkovém přemýšlení, jak to zdůvodnit, mi odvětil "No tak dobře, doplnili jsme 700gr" (opravdu profi přístup). Ptal jsem se, co je mi dále účtováno a bylo mi řečeno, že dezinfekce a čištění klimatizace - 395 Kč a počet normohodin za doplnění s příslušnou sazbou za hodinu (bohužel už nevím kolik to bylo). Načež jsem p. Andrýska upozornil, že doplnění klimatizace máte již zahrnuto v ceně akce "Čistý vzduch za 395,- Kč" a opět bylo nutné ho o tomto přesvědčit náhledem na Vaše internetové stránky. Poté byla faktura č.:3462002219 upravena tak, že konečná cena činí 1389 Kč což je rozdíl 700 Kč oproti předchozí sdělené ceně.

Na závěr mám několik otázek:
1) Jaká byla vlastně předběžná cena zakázky 2300 nebo 2500 Kč?
2) Mám v klimatizaci doplněno správné množství chladícího média nebo je ho tam moc a mám si to nechat raději někde jinde kontrolovat?
3) Pokud je doplněno správné množství, tak co si mám myslet o původním údaji 850 gr - byl to jen odhad nebo pokus mě ošidit?
4) Jak je možné, že přijímací technik Vaší firmy neví, jaké zrovna probíhají ve vaší firmě akce - i když akce probíhala k onomu datu 15 dní?
5) A po tomto všem mám také pochybnosti, jestli vůbec proběhla nějaká dezinfekce?

Ještě si neodpustím reagovat na anketu na Vašich internetových stránkách:
otázka: Využíváte akční nabídky Temposervisu?
odpověď: Ano, ale je dřina Vás přesvědčit, že nějaká akce je.

Odkaz na naše klubové stránky http://cmc.fordclubs.org/ se 700 členou základnou a na naše fórum, kde se řeší podobné věci http://forum.fordclubs.org/viewtopic.php?t=527&start=20 a Vaše firma již zde byla zmíněna.

konec dopisu.

Pokud se dočkám odpovědi budu Vás informovat.
CMC 164
Mondeo 1.6 16V Ambiente, 02/2000, Hatchback
Ivoš

Příspěvekod petrsa » čtv dub 27, 2006 15:05,0

to Ivoš: Zkusím za sebe bez emocí (také mám s nimi určitou zkušenost :( ) odpovědět na některé tvé otázky. Proč vůbec podepisuješ ZL na nějakou sumu (y), o které(ých) nevíš co znamená a která neodpovídá inzerované akci "Čistý vzduch"? To je ta tvoje nejzákladnější chyba :( .Proč třeba platíš dvakrát za jednu věc - akční cena 395,- a pak ještě normohodiny?
Pokud si množství (gramáž) někde necháš zkontrolovat, tak zaplatíš opětovně cca 1K za odsátí a naplnění. Některé servisy plní okruh automaticky na vyšší množství. Setkal jsem se s tezí - auto střední třídy těsně pod 1kg, větší auta "něco přes 1kg". Já osobně mám nejlepší zkušenosti s cca 850g (za celkem tři kontroly). Jednou mi to tak plnil i Michal_MP, takže na tom něco bude, ale bližší info nechám na něm.
Všechno je v lidech. Mně podle webu a celkového přístupu připadá, že Temposervis brzy zajde na úbytě (v Praze po pár měsících zavřeli provozovnu na Wilsonově nádraží). Na desinfekci nevěř - co bys přece za těch pár peněz ještě nechtěl :twisted:
CMC 020 (Ford Mondeo Club)
Mondeo MkI 1.8 16V Ghia, 1995, combi - prodáno
Opel Omega Caravan CD, 2.5DT - R6 z Bavorska, 2000 + Peugeot 206, 1.9D XR Presence, 2001,
petrsa
Senior
Senior

Příspěvekod sedlaq » čtv dub 27, 2006 19:36,0

Ivoš: Škoda, že jsi nečetl můj příspěvek o doplňování klimy u mého Mondíka. Teď si teprve uvědomuji, jaké štěstí jsem při výběru klimaservisu měl já. Kdybys navštívil tak jako já v loňském roce servis Liška v Blansku (a máš to blízko), určitě bys byl spokojen tak jako já a pokud vím i John CMC 517. Měl jsem možnost stát na dílně vedle svého vozu a když technik vycítil, že mě zajímají veškeré úkony - vše mi postupně při práci vysvětloval. Takže jsem viděl množství odsátého oleje, množství původního chladiva, vakuování, nový olej, plnění atd. Předběžná cena 1200,-Kč skutečná 1178,-Kč.
Podotýkám, že jsem byl řádně objednán na určitý den a hodinu. V tom servisu jsem byl poprvé a nikoho ze zaměstnanců osobně neznám.
CMC 187
Ford Fusion 1,4i Ebony, červená Coloredo 2007
Mitsubishi SpaceStar 1,3 zelená 2000
(prodáno Mondeo 2,5 V6 Ghia 1997 sedan)
sedlaq

Příspěvekod erhart » pát dub 28, 2006 2:02,0

pokud je pravda, že z okruhu odsál 160 gramů chladícího media, tak muselo 590 gramů někudy z okruhu utéct. to zn. že okruh není těsný. takovýto únik vznikne netěsností ve spoji nebo prorezlou trubkou popřípadně sušící nádobkou. v takovém případě je nutno zjistit místo úniku a závadu opravit. jinak po naplnění okruhu chladivo po nějaké době určitě ujde.
viděl jsem fakturu od temposervisu v č.b., kde se jim podařilo naplnit TDD motor 1,8 ve focusu 6 litry oleje. když naleju do téhož typu motoru 5 l, jak udává výrobce je olej až po horní rysku. výměna oleje byla za sníženou cenu, ale ta byla opět zvýšena za litr oleje o 380,- kč který do auta nemohli dát. přitom já za stejný olej účtuji 180,- kč za litr.
Mondeo ST 220 (2004)
erhart

Příspěvekod Ivoš » pát dub 28, 2006 7:22,0

Takže zatím mám potvrzené přijetí e-mailu s příslibem prověření a odpovědi.

Tak a teď pěkně postupně: :D
to petrsa:
ZL není dogma, mě zájímá konečná cena (ale uznávám měl jsem mít jasno už od začátku)
Neplatil jsem dvakrát a myslím, že to z toho dopisu bylo jasné (to je těch 700Kč o které jsem platil míň a je v tom ještě 100 gr plynu)
Co se týče plnění na vyší gramáž ten servisák, byl evidentně zaskočenej tím, že vůbec vím kolik tam má být, pokud by běžně plnili víc tak by moji otázku v poho smetl ze stolu.

to sedlaq:
to byla souhra náhod já jsem nejel cíleně kvůli klimě, ale něco jsem ještě v Brně vyřizoval a chtěl jsem i do Hornbachu (takzvaně spojení příjemného s užitečným :? )

to erhart:
Mé mondeo je rv.2000 a na 99% nikdo s klimou za celých 6let nic nedělal a já už minulý rok pozoroval menší učinnost chlazení, ale pořád nebyl čas, takže až nešla klima čas se našel :roll:
Tím nechci říct, že jsem si na 100% jistej, že je okruh těsný. Ale to by přece v Temposervise zjistili - nebo ne :lol: :shock:
CMC 164
Mondeo 1.6 16V Ambiente, 02/2000, Hatchback
Ivoš

Příspěvekod erhart » pát dub 28, 2006 7:38,0

to ivoš

6 let je u mondea akorát ten správný čas, aby zkorodoval něketrý ze spojů a náplň utekla. kam jinam by se mohla ztratit. při zkoušce tlakováním je třeba nechat natlakovanou klimatizaci i několik desítek minut, aby se zjistil i malý únik chladiva. navíc pokud je netěsnost na výtlačné straně kompresoru, vedení ke chladiči a chladič tak tato část okruhu je za provozu pod tlakem až 18 atm.
podle toho jaké jsou informace o temposervisech se obávám, že na případný únik nepřišli. to nakonec ukáže čas. po opětovném naplnění a neodstranění netěsnosti se intervaly potřebné pro další naplnění zkracují.
Mondeo ST 220 (2004)
erhart

Příspěvekod TimCo » pát dub 28, 2006 8:41,0

Loni v cervnu jsem se svym Mondeem 1.8i byl v tom samem Temposervise v Brne tez na odsati, regeneraci a doplneni chladiva. Tez jsem chtel provest dezinfekci. Taky jsem byl pri oprave v Hornbachu, tam mi volali na mobil, ze by bylo jeste potreba vymenit kabinovy filtr. Klima po jejich zasahu chladila dobre. Zda provedli dezinfekci, o tom by se dalo asi hadat. No a ten kabinovy filtr? Minuly tyden jsem jej kontroloval a vydalo to, ze je tam jeste original od vyroby. V te dobe melo moje auto najeto cca 75.000 km. Platil jsem celkem cca 1.700,- Kc. Po teto zkusenosti jiz nikdy do Temposervisu nezajedu. A to nehlede na to, ze se chvastaji tim, ze tam muzes prijet bez objednani a potom rikaji, ze tady neni technik a ze se musim objednat. Kdyby to byl posledni servis u nas, radeju budu chodit pesky.
Mondeo 1.8i 16V Ghia, 1997 MkII, Tournier
TimCo
**
**

Příspěvekod Jenicek » pát dub 28, 2006 9:30,0

TimCo: Aby mohli provést dezinfekci klimatizace, musejí se nejdřív k tomu pylovému filtru dostat. Nový uhlíkový stojí 500-600Kč, k tomu ta náplň a dezinfekce - mě ta cena nijak přemršťěná nepřijde. Pokud jsi ten filtr nekontroloval dříve po návštěvě toho servisu, těžko soudit jeho stáří.
CMC 117
Mondeo MK1 1.6i 16V L1F, 1996, combi, LPG seq. Magic 2
Jenicek

Příspěvekod TimCo » pát dub 28, 2006 9:47,0

Ovsem, jnak by mi nevolali, ze je potreba ho vymenit. Ovsem otazka je jestli si jej jen nanuctovali a nenechali mi tam stary. Vypada dost hrozne. Chapu, ze pri mych jizdach hlavne po Brne ve velmi prasnem prostredi, se zanese asi hodne rychle, ale pred tremi mesici jsem menil vzduchovy filtr motoru a ten ani zdalek anebyl tak zaneseny jako ten kabinovy. Ta cena premrstena nebyla. To jsem uvedl jen pro info. To ovsem nemeni nic na tom, ze do Temposervisu uz nikdy nepojedu.
Mondeo 1.8i 16V Ghia, 1997 MkII, Tournier
TimCo
**
**

Autobazar, který nedoporučuji

Příspěvekod Petr Holub » ned srp 06, 2006 20:37,0

Vážení přátelé,
koupil jsem Ford Focus v AUTOBAZARU AUTO KUČERA, KLIMKOVICE.
Chci se podělit se svou zkušeností s nimi:
Podařilo se mi sice srazit cenu o 9000 dolů, ale co nastalo potom, mě šokovalo.
Nejdříve odešlo po cca 10 km jízdy (!!!) rádio, vzali jej tedy do opravy a po 2 měsících !!! opravené namontovali zpět. Ovšem odešlo znovu po cca 10 km jízdy - prostě zmlklo a už se neozvalo...Na četné urgence stále neměli náhradní rádio a když jsem si našel ke koupi za cca 4000 kč, tak mě majitel autobazaru p.Kučera odkázal na slevu, kterou jsem dostal na vozidlo, ať si tu koupi řeším z její výše!!!
Druhá věc: při koupi auta jsem byl ujištěn o bezproblémové funkčnosti klimatizace. Ovšem nefungovala po velmi krátké době - cca 1-2 dny. Když jsem velice ostře vyjednával s majitelem autobazaru p.Kučerou o záruční opravě z důvodu skryté vady, tak mi bylo řečeno, že závadu opraví, ale naplnění si musím uhradit sám, což jsem po určité době přijal s nadějí, že bude vše OK. Závada byla odstraněna a klimatizace funguje.
A teď proč ta sleva 9000 hraje takovou roli:
- totiž v kupní smlouvě je uvedeno, že na vozidlo byla poskytnuta sleva 9000 kč na "případné opravy automobilu" a na toto se pořád odvolávají.
To nemluvím o tom, že byly sjeté zadní pneu (cena nových cca 2100 a to není TOP KVALITA ale přežil jsem to, protože to není na hnanou nápravu), musel jsem vyměnit olejové náplně a rozvodový řemen s kladkou, vzduchový filtr a pylový filtr, takže mé náklady již překročily onu hranici 9000 kč.
Další věcí neserioznosti je to, že na štítku automobilu při prodeji bylo napsáno, že vozidlo je nebouráno, ale v předávacím protokolu napsali stav nezjištěn. Jak jsem se později dozvěděl, vozidlo bylo bouráno a velice šikovně opraveno, takže stav vozidla se nedal poznat laicky v žádném případě.
Ale aby to byl happy end: vozidlo jezdí, spotřeba je dobrá, slouží účelu až na to rádio (zapůjčil jsem si do vyřešení situace volné radio od bratránka) a pana Kučeru jsem prostřednictvím jeho prodejce při posledním ostrém rozhovoru po telefonu poslal k šípku. Takže žiju a doufám, že mi bude auto sloužit i nadále bez nějakých problémů, na které bych přišel později.
Ford Focus 1,8 TDDI (90k), 3/2002, 5.dv.hatchback
Petr Holub
Junior
Junior

Doporučené servisy

Příspěvekod MM » čtv srp 10, 2006 1:30,0

Omlouvám se, možná jsem nehledal dost pečlivě, ale v první zprávě tohoto tématu Mikki píše: "Když už tady máme odkazy na prověřené a doporučené firmy a servisy...". Nikde jsem ty doporučené servisy čili dobré zkušenosti nenašel. Můžete mne nasměrovat? Jedná se mi o region Praha.
Díky moc.
Marty
F. Mondeo, Mk II, 2,0 Ghia, 1998, combi, automat,
MM
Junior
Junior

Kučera

Příspěvekod mirek2 » čtv srp 10, 2006 7:59,0

Nejsi první ani poslední, kdo má s tímto bazarem "vynikající" zkušenosti. Kolega si u něho koupil Mondíka kombi TD r.v 99 dovoz Holandsko. Snad 1/4 roku jezdil na prozatimní značku, protože bazar jaksi neměl čas vyřídit papíry. To, že dává slevu na budoucí opravy je asi u něho běžná praxe. Po výměně homokyneťáku a baterky mu začala trvale svítit zadní prava světla. V opravně Ford kámošovi řekli, že je dobastlená elektrika a už to nedají nikdy pořádně dohromady....
CMC 576
Mondeo Mk II 12/99 1,8 TD Ghia, hatchback
mirek2

Re: Autobazar, který nedoporučuji

Příspěvekod Ota » čtv srp 10, 2006 8:47,0

Petr Holub píše:A teď proč ta sleva 9000 hraje takovou roli:
- totiž v kupní smlouvě je uvedeno, že na vozidlo byla poskytnuta sleva 9000 kč na "případné opravy automobilu" a na toto se pořád odvolávají.
To nemluvím o tom, že byly sjeté zadní pneu (cena nových cca 2100 a to není TOP KVALITA ale přežil jsem to, protože to není na hnanou nápravu), musel jsem vyměnit olejové náplně a rozvodový řemen s kladkou, vzduchový filtr a pylový filtr, takže mé náklady již překročily onu hranici 9000 kč.

Jenze rozvody, olej, filtry a pneu nejsou opravy, ale udrzba. Na druhou stranu, ze mas slevu "na opravy" je nezbavuje odpovednosti za skryte vady.
Ota - CMC 014
Mondeo 2.0 16V Trend, 3/2006, combi
Ota
Senior
Senior

SUPER PŘÍSTUP

Příspěvekod Aldos » úte úno 20, 2007 21:31,0

Ahojte, mám pro vás asi odstrašující případ. Objednal jsem si u firmy na netu
na stránkách http://sportstyl.kvalitne.cz zadní nárazník na mondeo ST200. Vše bylo v pohodě, požadoval zálohu 50% což jsou 2000,- s tím že zbytek se doplatí při převzetí formou dobírky. Doba dodání 10-14 dní. Paráda říkám si. Ale ejhle, uplynulo 14 dní a nic, 20 dní a nic, tak jsem pánovi zavolal, a že to ví, že ho hned ve středu pošle ( bylo úterý) ve středu jsem mu psal aby mi potvrdil že nárazník odeslal, ve čtvrtek došla odpověď - v pátek ho vezu na poštu. Říkám si dobrá, měl potíže, beru. No v pondělí sem byl a poště a nic, v úterý (dnes) jsem byl na poště a NIC. Ta pánovi volám, ptám se kde to je, a on mi dal vysvětlení že někde prodrbal moji adresu a že mi zrovna píše email. Nehledě na to že v mailu jsem mu vše zadal, měl moje číslo na mobil a mail k dispozici ihned. Tak jsem mu adresu řekl znovu a prej že to hned ještě odveze na poštu. Parádní přístup, rychlost skomírající želvy a ještě nevím jestli mi něco vůbec pošle.

Počítám že běžné dodací termíny poštou jsou 1-2 dny od podání, takže vám za dva dny napíšu jak jsem pochodil!

Ahojte a snad nebudete mít podobné zkušenosti.
Mondeo 2.5 V6 Ghia, HB, zelená metalíza, 1998, 17" 225/45 zadek 215/45 předek
Aldos

Příspěvekod petrsa » úte úno 20, 2007 21:38,0

to Aldos: O této firmě jsem kdysi v začátcích tohoto fora psal. Bylo to o kvalitě jejich výrobků (třeba se už zlepšili, ale nevěřím tomu). Chtěl jsem koupit zadní spojler nad 5-té dveře kombíka. Naštěstí jsem si tu stříšku jen půjčil (oproti záloze) a ukázal svému lakýrníkovi a tem mne hnal zpátky, ať to neberu, že takhle mizerný laminátový podklad mi se zárukou lakovat nebude. Je to sice zkušenost trochu jiná a stará 4 roky, ale možná o něčem vypovídá.
CMC 020 (Ford Mondeo Club)
Mondeo MkI 1.8 16V Ghia, 1995, combi - prodáno
Opel Omega Caravan CD, 2.5DT - R6 z Bavorska, 2000 + Peugeot 206, 1.9D XR Presence, 2001,
petrsa
Senior
Senior

Re: SUPER PŘÍSTUP

Příspěvekod Charlie » stř úno 21, 2007 11:28,0

to Aldos - z toho bohuzel plyne ze posilat penize dopredu se nevyplaci obzvlast u internetovych obchodu, protoze pak mas vztek nejen kvuli tomu ze nemas co sis objednal ale nemas ani ty penize :evil: . Kazdopadne Ti drzim palce aby se to co nejdriv vyresilo k Tve spokojenosti.
CMC 855
Mondeo Mk V 3/2015 132kW TDCi Titanium kombi
Mondeo Mk IV 7/2009 103kW TDCi Titanium X kombi - prodáno
Mondeo Mk III 12/2002 85kW TDCi Trend Sedan - RIP
Charlie
**
**

Příspěvekod DaSt » stř úno 21, 2007 12:00,0

Aldos: upřímně jen při pohledu na jejich stránky (bez ohledu na řeči o historii firmy) bych si tam neobjednal nic ani kdyby nechtěli peníze dopředu. Firma, které nemá ani na vlastní doménu, neuvede řádný kontakt ani právní formu, nemá obchodní / dodací / reklamační podmínky, o "technické" stránce jejich "obchodu" nemluvě je více než podezřelá ;-)

Omlouvám se za OT ale tahle oblast internetu mě živí :-)
CMC 462
Mondeo 2.0 TDCI, 103kW, kombi, 6/2010, Ghia, Morello
(ex: Mondeo 1.8 82 kW, hatchback, Core)
DaSt

Příspěvekod Barťas » stř úno 21, 2007 12:28,0

Ještě upřímněji - podle tel. čísla se jedná o AUTODOPLŇKY SPORT STYL - KRUPIČKA LUBOMÍR, Praha - Nusle, 5.května 42, následně podle ARES: http://wwwinfo.mfcr.cz/cgi-bin/ares/darv_res.cgi?ICO=66037468&odp=html&jazyk=cz&xml=true, čili tuzemská fyzická osoba se živnosťákem vydaným v roce 1997, bez zaměstnanců. Tolik uvádějí veřejné informační zdroje k pozadí "firmy s tradicí od roku 1996" :cry: . O kvalitě výrobku již psal petrsa a o homologaci pro provoz na pozemních komunikacích v ČR si dovolím zapochybovat já. :?
CMC 234
Mondeo III, 2.0 TDCI Ghia 96 kW, 2007, hatchback (od 11/2011)
Mondeo II, 1.8 16V SI/Ghia, 1998, combi (od 05/2004 do 04/2012)
Barťas

Příspěvekod rolls » stř úno 21, 2007 18:38,0

jedna sa o origo znackovy servis ford v kosiciach, Szilcar...alebo tak nejako. Ak mate mondeo mk1 tak tam s elektrikou ani nechodte. nemaju citacku na tieto starsie auta takze nevedia napojit auto na pocitac a zistit pripadne zavady v elektrike. hlavne ze znackovy servis :evil:
Ford Mondeo 1,8 CLX MK1 hatchback r.v. 1996 papierovo 1993
rolls
**
**

PředchozíDalší

Zpět na Servisy, vrakoviště, koupě a zkušenosti