Hlasové ovládání - BT HF

Re: Hlasové ovládání - BT HF

Příspěvekod DaSt » pon led 12, 2015 16:39,0

Já to mám tak, že když mám BT v mobilu zapnuté před tím, než pustím rádio (a tím zapnu BT v autě) tak se mobil připojí automaticky. Když tom udělám obráceně (zapnuté rádio a teprve potom zapnu BT v mobilu) zobrazí se v mobilu menu s výběrem zařízení, ke kterému se chci připojit. Kliknu na Ford Audio a je to. Tohle menu se samozřejmě objeví po každém zapnutí BT v mobilu ale pokud nejsem v dosahu Fordího BT, můžu ho ignorovat a mobil se připojí automaticky. Pokud to menu ignoruju v autě se zapnutým rádiem (BT), mobil se nepřipojí. Ale je možné, že se to menu zobrazuje jen proto, že těch BT zařízení mám spárovaných víc. Každopádně mi to dělá obráceně, než "tatka" :-) Mobil Samsung Galaxy Note 2. Ale nemám Convers a auto je jiný ročník takže určitě i jiný BT modul. Časový limit s tím IMHO nemá co dělat - ten se nastavuje jen při hledání dalšího spojení a je to limit viditelnosti pro nespárovaná zařízení. Spárovaná vidí BT bez ohledu na tenhle limit.
CMC 462
Mondeo 2.0 TDCI, 103kW, kombi, 6/2010, Ghia, Morello
(ex: Mondeo 1.8 82 kW, hatchback, Core)
DaSt

Příspěvekod mikke » ned bře 22, 2015 15:08,0

Zdravim.. chci se zeptat, kde je v aute mikrofon? Volajici me slysi potichu, musim kricet.. tak jestli neni nejak zaneseny.. nebo to muze byt hyba telefonu?
Ford Mondeo 2.0 TDCi 120kW - r.v. 2011 FL
mikke
Junior
Junior

Příspěvekod ironside » úte bře 24, 2015 12:32,0

Mezi lampickami nad tebou
Mondeo Ghia 2,0 TDCI DPF 163k 2011
Mondeo modelová řada 01, 2.0 TDCI DPF 96kw, Combi, r.v. 2007, Ghia
ironside
**
**

Příspěvekod janch » úte říj 13, 2015 13:30,0

Kolegové,
mám dotaz. Pořídil jsme si Mondeo 2009 s radiem SONY s CD. Mám tam BT HF. Napáruju-li starou NOKII 6300, tak telefonování přes HF BT je v pohodě. Hlas je v obou směrech čistý. Spáruju-li nějaký nový Smart telefon, tak hlas je v obou směrech zkreslen a slabší. Mezi slovy se signál zavírá a první slabiku slova to omezuje. Chová se to jako by tam bylo spínání signálu až od určité úrovně - Squelch. Nemáte s tím někdo zkušenost?
janch
Junior
Junior

Předchozí

Zpět na Mondeo MK IV - Rádio, audio