Front light malfunction

Re: Front light malfunction

Příspěvekod jardakk » stř kvě 07, 2014 2:37,0

pavel26 píše:Opraveno-v mém případě byl "upadeny" kabel v ŘJ jak je pojistková skříň...

Zdravím můžeš prosím tě specifikovat blíže kde to bylo asi mám stejný problém na hrbolech to problikne a vypíše hlášku.Je to tam jak je pod palubovkou u spolujezdce ? nějaké konektory tam jsou byl drát vypadený z nich nebo kde zhruba
Díky
jardakk
Junior
Junior

Front light malfunction

Příspěvekod dorky » ned kvě 11, 2014 0:31,0

ČAUTE,
taky mě potkal stejný problém hláška svítí pořád, podle ForDiag horní paprsek na levém světlometu, vše funguje jak má jen sem si dnes v noci všimnul že při startu světla sjedou dolů ale už nevyjedou tak nahoru jako dřív a tudíž mi to svítí před auto a vidím kulový.
Už jste to někdo řešil?
čekám až se v týdnu staví náš elektrikář, nemáte nějaký tip kde začít? nějaký snímač? kabely nebo mě napadlo jestli není nějaký bordel ve světle že ho to nenechá vyjet až do horní polohy?
Za každej TIP díky až vyřeším napíšu...
Ford Mondeo Kombi Titanium S, 2,2 tdci 129kw 2008
dorky
Junior
Junior

Příspěvekod dorky » čtv kvě 15, 2014 21:22,0

Tak problém opraven byl prosknutý kabel od předního snímače, takže přeletováno a opět svítim a hlavně po tmě vidim.
Ford Mondeo Kombi Titanium S, 2,2 tdci 129kw 2008
dorky
Junior
Junior

Příspěvekod skipjack » čtv říj 29, 2015 15:35,0

Ahoj lidi, tak jsem se taky zaradil mezi stastlivce s hlaskou "front lights malfunction". Dnes jsem odpojil cidla naklonu a zkontroloval kabelaz k nim (kam az to slo) a nic jsem neobjevil. Stekry svetel se tez zdaji byt OK. Ti, kdoz resili...mate nejake dalsi typy? To s postupem startovani jsem zkousel a zda se, ze to nema vliv...

Zde jsem natocil video, jak se problem projevuje....
https://www.youtube.com/watch?v=cv1I7rX ... e=youtu.be
skipjack
Junior
Junior

Předchozí

Zpět na Mondeo MK IV - Elektroinstalace