Světlomety

Re: Světlomety

Příspěvekod FoBy » pon úno 08, 2016 18:08,0

Šrouby co drží mlhovku jsou přístupné zespod auta. V Plastovém krytu pod nárazníkem jsou otvory akorát na šroubovák, ale chce to dlouhý nástavec.
POZOR: Ty šrouby stačí povolit, nemusí se vyšroubovat celé! Blbě se tam pak trefuje.

Po povolení šroubů drží mlhovka na dvou západkách na horním okraji, chce to vrazit něco plochého mezi horní hranu mlhovky a okraj otvoru v nárazníku. Po odjištění západek jde mlhovka vysunout. Pak stačí jen odpojit kablík.

Pokud by byl zájem mám obě strany z modelu Titanium, měnil jsem je za Skové :). Kdyžtak PM.
Mondeo Mk IV kombi 2.5T Titanium X, 6/2007
(předtím Vectra B Caravan 2.2i CDX, 2001, předtím Vectra B Caravan 1.6i CD, 1998, předtím Favorit, 1991)
FoBy
Junior
Junior

Příspěvekod Jefe33 » sob úno 20, 2016 18:54,0

Zdarec, nedávno jsem se stal majitelem Mondeo ročník 2012, tedy po faceliftu. Mám tedy od výroby led denní svícení. Všiml jsem si, že pokud zapnu světla do polohy A, tedy "auto", tak v návaznosti na světelné podmínky svítí buď hlavní světlomety (mám xenony) nebo nic. Nejde nějak nastavit, aby v poloze A při dobrých světelných podmínkách svítily ty ledky a za tmy aby se automaticky rozsvítily xenony? Přečetl jsem zdejší diskuse, ale všechny rady se týkají aut před faceliftem, tedy bez továrních led světel. Díky za odpověď.
Jefe33
Junior
Junior

Příspěvekod potop » pon úno 29, 2016 16:22,0

@ Jefe33
Normálny režim pri prepínači svetel na A (auto) je, že svietia pri dobrých svetelných podmienkach LED denné svetlá a pri zhoršených sa rozvietia Xenony ( u mňa Bi-Xenony)
Ak ti to tak nefunguje, tak máš zrejme niečo inak nastavené v RJ pre svetlá.
MONDEO MKIV 2012, 2,0, 103kw, Kombi
MONDEO 1.8TD,1998,GHIA,Hatchback
príležitostne FORD FOCUS 1.6 16V,1998,GHIA,Hatchback
potop
**
**

Předchozí

Zpět na Mondeo MK IV - Elektroinstalace