S-max panoramaticka strecha

S-max panoramaticka strecha

Příspěvekod vizzir » pát črc 08, 2011 18:30,0

zdravim, jaka je Vase zkusenost s touto strechou v S-maxu? Videl jsem ji poprve na jednom aute v bazaru a spise mne to tedy zklamalo. Prekvapilo me, ze se neda plne zakryt, je tam pouze takove stinitko, ktere jde jen plne zatahnout a zahaknout na hacek. Cekal jsem alespon nejake lyzinky (ale to me prekvapilo i u roletky v kufru ;). A take jsem si puvodne myslel, ze aspon cast strechy pujde otevrit...;) jak je na tom v porovnani treba Mondeo?
Peugeot 406, HDI 80, sedan, r.v. 2002, volant
vizzir
*
*

Příspěvekod Eskláda » pon lis 14, 2011 21:15,0

nebudeš litovat.. perfektní věc.. záclonky na zatažení kvůli sluníčku taky v klidu..
s-max 2.0 tdci 103kw
www.carsfolie.cz polepy aut 3d folií- tonováni oken světel
Eskláda
Junior
Junior

Re: S-max panoramaticka strecha

Příspěvekod vizzir » úte kvě 21, 2013 16:12,0

Tak te strechy trosku lituju, tim ze se to stinitkem neda nezakryje zcela, tak porad slunce prosvita. Mam rocni miminko a neni uplne prijemne, kdyz to do nas slunce pere i pres tu dirkovanou clonu. Chtel jsem tam dat folie, ale rekli mi, ze to je dvojite sklo a pri pnuti kvuli folii by to sklo mohlo prasknout. Je fakt, ze na slunci je hodne rozpalene. Nemate nejaky napad, jak to zakryt? Byl jsem ve fordu se ptat, jeslti nema ty roletky plne - neprusvitne, ale ze pry o nicem nevi.... Tak premyslim, jak to vyresit. Diky za pripadne rady
vizzir
*
*

Příspěvekod littlewell » úte čer 04, 2013 18:29,0

Zdar, tak to řešim stejnou potíž :o
mám galaxy kde panorama je jeden velký kus skla (vnitřní členění na 4 čáti je dané jen tunelem a tapecem na stropě), takže to je plocha skoro 2m2 která prostě SAJE HORKO - slunce navíc pálí na tu plochu dost kolmo a ještě k tomu je to sklo zatmavené... = když je venku 16st, tak vevnitř přes 20 - během chvilky slun svitu... = horko od jara do podzimu :-D
ROletky zevnitř by myslím moc nepomohly ani kdyby byly z alobalu... chtělo by to zabránit zahřátí samotného skla = ochrana zvenku. ale to by musela být nějaká roleta (např nakotvená na hagusy) ale pak? problém s ovládáním, aerodynam hluk atd atd... tak nevim, uvažuju o tom, ale je to skoro utopie. někdo nějaká chytrá rada?
Mondeo, 2.2 TDCi 114kW, Kombi, r.v. 2004, TitaniumX
littlewell
Junior
Junior

Příspěvekod vizzir » ned čer 15, 2014 20:26,0

Tak zase po roce zacinam resit svitici slunicko skrz panoramu a pruhlednou clonu rovnou do hlavy ... ;) Nejake napady na reseni? Patrne zkusim tam dat co nejtmavsi autofolii
vizzir
*
*

Zpět na S-Max, Galaxy, ostatní Fordy ...