Odděleno z "Jak jezdit s 6ti rychlostni prevodovkou po meste"

Odděleno z "Jak jezdit s 6ti rychlostni prevodovkou po meste"

Příspěvekod Petr K. » stř črc 25, 2012 10:01,0

Dekuji DR za vycerpavajici odpoved, ale nevedel jsem, ze je dvouhmotak napojen na rucku. Myslel jsem , ze rucka je napojena na tahlo, ktere je spojeno se trmenem zadni brzdy . Vzhledem k tomu, ze Mondeo nema eletr.park.brzdu.......

Samozrejme ze rucku pri jizde netahat :-)))....jednoduchy princip.....nebylo to nic proti tobe, jen moje otazka, ktera stacila vysvetlit.....hele nechci do toho kecat, ale nejenom ja, ale i ostatni maji pocit, ze obcas ujizdis :-),jasne ze otazky nektere v techto forech jsou stupidni, ale od toho je to forum, na ktere muze psat kdokoliv, jsou to otazky, na ktere treba nemusis odpovidat, je to jen na tvem vyberu :-) ......
Mondeo kombi,r.v.2011 (1.6)Ecoboost
Petr K.
**
**

Re: Jak jezdit s 6ti rychlostni prevodovkou po meste

Příspěvekod Petr K. » stř črc 25, 2012 10:01,0

Dekuji DR za vycerpavajici odpoved, ale nevedel jsem, ze je dvouhmotak napojen na rucku. Myslel jsem , ze rucka je napojena na tahlo, ktere je spojeno se trmenem zadni brzdy . Vzhledem k tomu, ze Mondeo nema eletr.park.brzdu.......

Samozrejme ze rucku pri jizde netahat :-)))....jednoduchy princip.....nebylo to nic proti tobe, jen moje otazka, ktera stacila vysvetlit.....hele nechci do toho kecat, ale nejenom ja, ale i ostatni maji pocit, ze obcas ujizdis :-),jasne ze otazky nektere v techto forech jsou stupidni, ale od toho je to forum, na ktere muze psat kdokoliv, jsou to otazky, na ktere treba nemusis odpovidat, je to jen na tvem vyberu :-) ......
Mondeo kombi,r.v.2011 (1.6)Ecoboost
Petr K.
**
**

Re: Jak jezdit s 6ti rychlostni prevodovkou po meste

Příspěvekod DR » sob črc 28, 2012 10:58,0

Co napsat člověku, který zjevně nedokáže pochopit ani velmi jednoduchý psaný text a přes všechno to polopatické vysvětlování si myslí, že ruční brzda je napojena na dvouhmoťák? Nic, buď je to blbec, nebo si na blbce hraje, takže v obou případech by to byla jen zbytečná ztráta času.
CMC 053 ( Ford Mondeo club ) CFC 660 (Ford Focus klub)
mondeo 2.2TDCi, 147kW, kombi, 04/2014
(před tím mondeo 2.5T, 162kW, kombi, 10/2007, Titanium X_____ ST200, 2000, hatchback;____ mondeo 2.5 V6 LPG, ghia, 1998, combi);
Renault Trafic, dci150, combi van, 2008 + Fiat Brava 1.6 16V 1998 + Renaul Megane 1.6 16V 2012
DR
Moderator
Moderator

Zpět na OffTopic - diskuse o čemkoliv, co se nehodí jinam